Tolmun / Ljubica


Ljubica
 

Izvoljenko ljubic zakon podpira
a ljubica samo ena me okupira,
krvavo mi dušo, rane odpira.
Pes zvesti ob luni ji slavo bom pel
in iz verig časa se bom odpel,
da v naročje Evterpe bi smel.
Slepoto duš moja lajna bo pela,
da iz okov bi gluhe otela
kjer sveta luč nas bo objela.

Silva Šturm

Komentiranje je zaprto!

Silva Šturm
Napisal/a: Silva Šturm

Pesmi

  • 07. 02. 2011 ob 14:05
  • Prebrano 796 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 113

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!