SMISEL

Ni smiselno govoriti, da vidim,
če vidim le tebe.

Ni smiselno govoriti, da slišim,
če slišim le tebe.

Ni smiselno govoriti, da čutim,
če čutim le tebe.

In nikakor ni smiselno govoriti, da živim,
če živim le v sebi.

Smiselno bi bilo govoriti,
da te vidim ob sebi,
da te slišim v sebi,
da te čutim na sebi,
in da živim v tebi.

A potem bi te morala imeti.

LauraJ

Komentiranje je zaprto!

LauraJ
Napisal/a: LauraJ

Pesmi

  • 11. 02. 2008 ob 15:22
  • Prebrano 1043 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 715

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!