Po tebi hodim,kot po truplu,
počutim se kot človekojedi stroj,
sterilen , umit od klora
zapit od moči komunikacije,
ker mi ješ iz roke konformist,
zajedam se ti v kosti,
pijem ti kri pomešano z lažmi,
tekočo skozi literarno vrv
na katero te bom privezal,
z besedo te razrezal,
izbljuval na papir,
vse razloge zakaj,
copat ne nosim.
Sašo Vizjak