Našla sva se, ker sva se morala najti ...

... zato te jaz s slastjo uživam, tudi takrat, ko si le prividnica mojega dne.
V trenutku nerazumnosti s tabo, sem, pradavnik, doumel več, kot prej v desetletjih razmišljanj:
narava da in spet odtegne.
Tako je vsa minljivost le sestavni del neminljive spremenljivosti.

Iz neuklonljivega drevesa, pa je ta čas, ko tole pišem, odplesal šarast list v večni krogotok življenja in se ugnezdil v tolmun, ki ozaljšan s tvojim odsevom, nosi na prodniku svoje globočine podpis Vsestvarstva.

Tomaž Mahkovic

Komentiranje je zaprto!

Tomaž Mahkovic
Napisal/a: Tomaž Mahkovic

Pesmi

  • 05. 01. 2011 ob 09:17
  • Prebrano 872 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 349

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!