Osamljenost (triolet)

Tišina, vsepovsod tišina;
le hladen sneg, ki v noč prši,
prekriva cilje in poti.
Tišina, vsepovsod tišina;
kako sem sam, nikogar ni,
da bi ogrela me toplina.
Tišina, vsepovsod tišina,
le hladen sneg, ki v noč prši.

valjo

Komentiranje je zaprto!

valjo
Napisal/a: valjo

Pesmi

  • 02. 01. 2011 ob 17:46
  • Prebrano 1225 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 515

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!