Spomini

Kaj storim,
ko sredi zimev Afriki srečam žabo,
prepoteno v dašikiju,
mukotrpno, letečo,
skozi stepo.

Nahitro povežem
vrvice med palicami
in spletem ta zmaj.

Našel sem gral,
linijo odrešitve,
napoleonov gnev,
pogum tjulnjev.

Zdaj,ko imam
še šamanov zob,
ribje solze,
in pusto sonce
lahko poletim
v vesolje.

Sašo Vizjak

Komentiranje je zaprto!

Sašo Vizjak
Napisal/a: Sašo Vizjak

Pesmi

  • 31. 12. 2010 ob 20:48
  • Prebrano 761 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 210

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!