Pogrešala te bom.

Izteka se najin čas,
Slišim uro,ki neizprosno bije.
Rada bi da veš-
pogrešala te bom.

Odhajaš…
slišim tvoje korake,
ko greš mimo sobe,
čutim tvojo bližino,
slišim tvoj dih,
ne smem te rotiti,
da ostani.
Takšno je življenje.

Vedi le, pogrešala te bom.

AndrejaK

Komentiranje je zaprto!

AndrejaK
Napisal/a: AndrejaK

Pesmi

  • 05. 02. 2008 ob 11:38
  • Prebrano 729 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 215

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!