ŠE ENO

Še eno pivo ...
Še eno?
saj vem, da bi ne smel,
a kaj, ko paše,
ko ga potegne ta navade ustnic
znan podtlak iz flaše,
vseh pivskih so trenutki let spet blizu,
kot včeraj spomnim se ko alkohol,
ti pamet prav koncizno vzame,
ma naj gre k vragu vse nocoj,
- in dvoma ni - še eno!

Perc

Komentiranje je zaprto!

Perc
Napisal/a: Perc

Pesmi

  • 19. 12. 2010 ob 18:05
  • Prebrano 771 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 70

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!