Yes you can

Črna dežela črnih ljudi,

črn sem jaz črna si ti,

črna je barva večnih ljudi,

črna je barva bel je pridih,

Črna je barva izdiha,

črna je barva mojega stiha,

a črna vedno ni slaba,

lahko je tudi velika zmaga.

Sašo Vizjak

Komentiranje je zaprto!

Sašo Vizjak
Napisal/a: Sašo Vizjak

Pesmi

  • 14. 12. 2010 ob 14:05
  • Prebrano 712 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 130

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!