***

Včasih se tako raznežim,
da če bi ne imel tako debele kože,
bi se stekel kot solza na licu
in bi se ob dotiku s čim razpršil
na mikro delce.

Postal bi ena sama razpršenost.
In v vseh mirijadah delčkih
bi mi trgalo srce.

Tomaž Mahkovic

Komentiranje je zaprto!

Tomaž Mahkovic
Napisal/a: Tomaž Mahkovic

Pesmi

  • 08. 12. 2010 ob 10:01
  • Prebrano 693 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 220

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!