
Na vrtu je deklica stala,
v roki je rožco držala.
Hotela je fantu jo dati,
ki bi jo čakal pred vrati.
Odločila se je, na sprehod bo šla,
zato se v park je odpravila.
Svojega fanta zagledala
in se takoj zavedala...
Punca videla ga je,
kako objema drugo dekle,
zato do njega je šla,
črno vrtnico mu poklonila.
Dejala še zbogom potiho je
in odkorakala kamor šel ni nihče,
tam je vrvico na drevo zavezala
in se še zadnjič zjokala.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: lea
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!