
So ljudje, ki stalno trpijo
so pa taki ki od sreče živijo,
nekateri revni in bogi,
a drugi živijo na dobri nogi.
So tu bolni zelo
in zdravi, ki jih prav zato boli vse telo.
Nekateri zelo prijazni,
spet tretji prave golazni.
Kdaj ta svet bo tako narejen,
da slabo šlo bo ven.
Kdaj razlik več ne bo
umrlo lahko bi zlo.
Ampak tu so ljudje,
ki menijo da dolgčas jim je,
če zlo proč bi šlo,
od dolgčasa umrlo bi jim telo.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: lea
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!