Razlike

So ljudje, ki stalno trpijo
so pa taki ki od sreče živijo,
nekateri revni in bogi,
a drugi živijo na dobri nogi.

So tu bolni zelo
in zdravi, ki jih prav zato boli vse telo.
Nekateri zelo prijazni,
spet tretji prave golazni.

Kdaj ta svet bo tako narejen,
da slabo šlo bo ven.
Kdaj razlik več ne bo
umrlo lahko bi zlo.

Ampak tu so ljudje,
ki menijo da dolgčas jim je,
če zlo proč bi šlo,
od dolgčasa umrlo bi jim telo.

lea

Komentiranje je zaprto!

lea
Napisal/a: lea

Pesmi

  • 04. 12. 2010 ob 13:26
  • Prebrano 672 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 245

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!