XCIII - KO

Glava proti tlom
in solzne oči,
zgodil se je polom,
v lesu ona leži.

Čas jo je ohladil,
a sem hvaležen,
da sem lahko delil,
z njo trnutek bežen.

Še eno rožo ji dam
in pogled v jamo,
ker gre drugam,
tja jo puščam samo.

Oh, ti jutri zarana
boš že zakopana,
predno pa te odvede proč,
s teboj prebedel bom noč.

1900štiriin90

Komentiranje je zaprto!

1900štiriin90
Napisal/a: 1900štiriin90

Pesmi

  • 26. 11. 2010 ob 20:52
  • Prebrano 720 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 120

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!