Seme sem

Seme sem,
ki je padlo v zemljo.
Želim.
Pristajam.
Sprejemam.
Vse, česar ne potrebujem,
naj se razprši v svetlobi mehkega sonca,
ki ga nosim v svojem izviru.
Življenje,
dihati hočem v melodiji tvojega diha,
hoditi pot,
ki mi jo kažeš.
Velika skrivnost bivanja,
tako preprosta si,
in vendar temu svetu nedojemljiva.
Neopazno prisotna je tvoja mogočna tišina.


Romanja

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

Romanja
Napisal/a: Romanja

Pesmi

  • 09. 11. 2010 ob 13:51
  • Prebrano 1488 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 657

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!