Bodiva Tandem ...


vzemi me v objem
dovoli mi v tebi bivat´
trudil se bom tiho nem
nenehno te zalivat

s strastjo bi te hranil
s poljubi odžejal
pohotno razvejal
drugih te ubranil

s trdnim te bi zajemal
sladko tvojo slo ožemal
krike naslade nežno utišal
vse želje ti uslišal

skupaj bova kot tandem
od tebe več ne grem

aco ferenc

Komentiranje je zaprto!

aco ferenc
Napisal/a: aco ferenc

Pesmi

  • 02. 11. 2010 ob 10:02
  • Prebrano 880 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 305

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!