NOVA IGRA

Ne poznam pravil te igre,
ki pred mano se odvija,
že odkrito spet
v skrivnost zavija.

Igra nova, izzivov polna...
Priznati moram, tja me vleče –
v drugačen svet
priložnosti in sreče.

Razum se srcu zoperstavlja...
Jaz ne razumem tega boja,
a od nekod zaslišim glas,
da odločitev je le moja...

Bojim pasti se igre nove,
si sploh želim igrati v njej?
Morda je bolje,
da ostanem v tisti prej...

MajdaP

Komentiranje je zaprto!

MajdaP
Napisal/a: MajdaP

Pesmi

  • 14. 10. 2010 ob 14:04
  • Prebrano 814 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 134

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!