Začaran krog
Pišem, ker razmišljam.
Razmišljam, ker čutim.
Čutim, ker opazujem.
Opazujem, ker živim.
Živim, ker pišem.
Gregor

Napisal/a: Gregor
Pesmi
- 13. 10. 2010 ob 00:57
- Prebrano 854 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 244
