Srce

Srce moje leopardu mali ,
kakva je to opet igra?
Rušiš me i podižeš , ko
od voska i vina bi bila.

Ma , daj srce budi drug
prekinimo ovaj krug ,
prekinimo igru staru
ma daj srce varalice.

Znam da opet prestat nećeš
za tebe je sve to šala ,
na mene se ne ozireš ,
ti bitango jedna mala.

dunja

Komentiranje je zaprto!

dunja
Napisal/a: dunja

Pesmi

  • 24. 01. 2008 ob 10:11
  • Prebrano 1067 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 422

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!