LXXXV - Pekel ali Slovo
Ne pozabi me,
dno ima lonec
in zgodba konec,
vsak enkrat gre.
(ne pozabi me)
Spomni se,
oba nepozabljena,
skupaj sestavljena,
kar živi umre.
(ne pozabi me)
1900štiriin90

Napisal/a: 1900štiriin90
Pesmi
- 12. 09. 2010 ob 19:23
- Prebrano 732 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 120
