V zimi
V zimi
postanejo vse poti
bele, nepopisane.
V hladu
se utrjujejo
bele strani
neba.
V nasmehu sonca
ni dovolj ognja,
da zbriše oblake
z zemlje.
Le snežak gleda s črnimi očmi.
IŽ-lev

Napisal/a: IŽ-lev
Pesmi
- 29. 08. 2010 ob 06:23
- Prebrano 862 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 288
