Prvo srečanje
v ljubezni s teboj
sem preživel,
a kaj ko v tvojem srcu
zate ljubezen ne obstaja.
Si ranila mene,
a to še preživel bi
če le ne bi mojo mater
tvoje laži tako prizadele,
verjemi to odpustiti
ti ne morem.
Le upam,
da v življenju in ljubezni
boš nesrečna,
kakor sedaj je moja mati,
ki si jo
globoko v srce ranila.
Veš,
najraje te je imela
in ti dala vse kar si želela,
a ti kapljo po kapljo
si jo lagala,
da sedaj trpi in joče,
a upam le
da v ljubezni
boš nesrečna.