BODI NESREČNA

Prvo srečanje
v ljubezni s teboj
sem preživel,
a kaj ko v tvojem srcu
zate ljubezen ne obstaja.

Si ranila mene,
a to še preživel bi
če le ne bi mojo mater
tvoje laži tako prizadele,
verjemi to odpustiti
ti ne morem.

Le upam,
da v življenju in ljubezni
boš nesrečna,
kakor sedaj je moja mati,
ki si jo
globoko v srce ranila.

Veš,
najraje te je imela
in ti dala vse kar si želela,
a ti kapljo po kapljo
si jo lagala,
da sedaj trpi in joče,
a upam le
da v ljubezni
boš nesrečna.

Dragan Ignjić

Komentiranje je zaprto!

Dragan Ignjić
Napisal/a: Dragan Ignjić

Pesmi

  • 15. 07. 2010 ob 07:39
  • Prebrano 735 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 130

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!