Upanje mi sporoča,da odhaja, brezno me noče sprejeti mene pa ne neha boleti, bi malo popihal, prosim?
lin
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a: lin
Pesmi
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!