In bil sem Bog

Igral sem Boga.
Mater je bilo naporno.

Imel sem drevo,...
in jabolko gor,
samo enga, prov lepga.

Pa Janez poklekne
in pros me za jabuk,
poklekne še Miha
in pros me za jabuk.

Ja, kva pa zdej ?
Sem se popraskal po glav,
potlej pa "užgal"!
Oba sta bla mrtva.

Nikdar več
nisem
špilal Boga.

Brainstormer

Komentiranje je zaprto!

Brainstormer
Napisal/a: Brainstormer

Pesmi

  • 07. 06. 2010 ob 11:44
  • Prebrano 1040 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 420

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!