Prijava
Registracija
Naslovnica
+
Aktualno
Izbrane
Komentarji
Uporabniki
Uredništvo
E-knjige
Iskanje
Pesmi
Aforizmi
Forum
+
Delavnice
Prevajalski kotiček
Jezikovne dileme
Pesniško razpredaj
Razpisi in natečaji
Seznam forumov
Komentarji
Članki
Koledar
Objavi
+
Pesem
Aforizem
Dogodek
Pomoč
+
Pravila
Odziv
Podpri pesem.si
Zapredek
Komentarji (0)
Zapredek
snemi prosim
to noč z neba
ne maram
da spet spolzi vame
in se zaprede
pod moje veke
Legy
<< Prejšnja
Naslednja >>
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a:
Legy
Pesmi
05. 06. 2010 ob 16:39
Prebrano 2145 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
Število doseženih točk: 982
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!