Padajoče zvezde

Če bi videla z neba padajoče zvezde,
bi vedela, da se je nekaj spremenilo.

Če bi se to zares zgodilo...

Potem bi zbrala pogum, se ti približala...
Zagotovo.
Vedela bi, da mogoče upanje le še obstaja...
Zagotovo.

...in ti dala vedeti,
da te zvezde niso na tleh kar tako...

Temveč so tu za naju dva.

Wildberry

Komentiranje je zaprto!

Wildberry
Napisal/a: Wildberry

Pesmi

  • 13. 01. 2008 ob 17:07
  • Prebrano 793 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 370

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!