Če bi videla z neba padajoče zvezde,
bi vedela, da se je nekaj spremenilo.
Če bi se to zares zgodilo...
Potem bi zbrala pogum, se ti približala...
Zagotovo.
Vedela bi, da mogoče upanje le še obstaja...
Zagotovo.
...in ti dala vedeti,
da te zvezde niso na tleh kar tako...
Temveč so tu za naju dva.
Wildberry