Srce v smeteh


Na smetišču življenja
je obležalo srce.
Ga tam je odložil
pozabljen NIHČE.

Vsi ga poznajo,
a nihče ne ve zanj –
čemu sicer vso nesnago
bi vsipali nanj?

A kadar prebiraš
življenja smeti,
zaslišiš pod kupom
srce, da ječi…

MajdaP

Komentiranje je zaprto!

MajdaP
Napisal/a: MajdaP

Pesmi

  • 28. 05. 2010 ob 08:35
  • Prebrano 981 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 230

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!