Sreča

Oh, kako sem danes srečna...
srečna, da lahko pesmi pišem...
ker lahko z njimi vse izbrišem...
izbrišem jok in bolečino...
v svoje srce prikličem mir...tišino...
Hvaležna sem Bogu za resnični dar...
nima ga vsakdo...zanj moraš biti izbran ....
Res sem vesela in spet se smejim ...
svoje življenje resnično živim...




melodija

Komentiranje je zaprto!

melodija
Napisal/a: melodija

Pesmi

  • 12. 01. 2008 ob 21:56
  • Prebrano 1009 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 325

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!