Spomini

Kot bisere nizam na vrvico
oškrbljene spomine.
Močno jih držim, stiskam med prsti,
bojim se, da kakšen ne izgine.

Pisane perle na vrvici dolgi,
svetleče, velike in male,
sestavljanka - puzzle v moji glavi
zavedno tu bodo ostale.

cmera

Komentiranje je zaprto!

cmera
Napisal/a: cmera

Pesmi

  • 22. 05. 2010 ob 10:09
  • Prebrano 739 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 135

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!