Čas je...

Slišim sekunde in njih čas,
brez tebe mineva odmeva glas,
samevam s spomini od takrat,
trenutki prebujajo se znovakrat.

Želim da zamrejo,
da z njimi zamreš v meni še ti!
Čas je, da svečka izgori,
verjemi mi...

Mala Punčka

Komentiranje je zaprto!

Mala Punčka
Napisal/a: Mala Punčka

Pesmi

  • 19. 05. 2010 ob 19:29
  • Prebrano 771 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 120

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!