Pismo

Za mizo sedim,
v roki pero vihtim,
pred mano list papirja,
oko pogled skozi okno v svet upira.

Napišem:
"Morda res beseda ni prava in ne čas,
in nisem jaz tista ki se rada poslavlja...."

Nenadoma črnilo po pismu se razlije,
še solza nanj kane,
roka zaman drhtavico prikrije,
še dih v žalosti za trenutek zastane.

Zapišem še:
"Prijatelj moj dragi,
nikar nikdar na naju ne pozabi...
In vedi, da te ljubim..."

Mala Punčka

Komentiranje je zaprto!

Mala Punčka
Napisal/a: Mala Punčka

Pesmi

  • 15. 05. 2010 ob 20:15
  • Prebrano 829 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 175

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!