Dež

V kapljicah se lesketa
odsev zgubljenega žarka,
riše freske po pisanih dežnikih.
Vsaka kap svojo pot pleše
od oblaka do luže,
vsaka svojo otožno zgodbo
pušča na okenskih šipah.
Z roba pločnikov se izpirajo laži,
v zraku ostaja novo upanje...
Nebo joče.

cmera

Komentiranje je zaprto!

cmera
Napisal/a: cmera

Pesmi

  • 14. 05. 2010 ob 07:36
  • Prebrano 680 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 315

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!