Zaspana pesem

Smrčanje gromko
para nočno tišino,
mi krati mirni spanec.
Z blazino čez glavo
ga poskušam ublažiti
morda utišati celo.
Zaman ves trud.
Še pes zalaja pri sosedi,
spanec gre drugam.
Zakolnem tiho, vstanem,
napišem tole pesem.
Koristi vsaj nekaj
od neprespane bo noči.

Mayamaya

Komentiranje je zaprto!

Mayamaya
Napisal/a: Mayamaya

Pesmi

  • 11. 05. 2010 ob 05:03
  • Prebrano 862 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 100

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!