Vprašanje za pesnike 3

hiša ima okna
skoznja pogledaš noter
skoznja pogledaš tudi ven
ponavadi noter težje, ker jih zagrinjajo zavese
ven lažje, sam odginjaš, kar zastira pogled

če mižiš, ne vidiš ne noter ne ven
če je hiša tvoja, včasih pomiješ šipe
če je tuja, bi jih morda rad, a ne smeš
če si v hiši gost, ti dovolijo gledati ven
če si vlomilec, te spodijo

je pesem hiša?

Lidija Brezavšček - kočijaž

Komentiranje je zaprto!

Lidija Brezavšček - kočijaž
Napisal/a: Lidija Brezavšček - kočijaž (urednica)

Pesmi

  • 27. 04. 2010 ob 14:40
  • Prebrano 857 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 353

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!