RIŠEM...

Kadar sem srečen,
ne znam pisati pesmi,
takrat rišem,
tvoje sladke poglede,
izrisujem s strastjo,
rišem tvoje smehljaje,
z drhtečimi prsti,
počasi… nežno…
da mi ne zbežiš.

Rišem tvoje poljube,
zaljubljene,
mehke,
na mojem obrazu,
igrive,
na mojih ustnicah,
strastne,
na mojem vratu,
pohlepne,
na moji goli koži.

Rišem tvoje vroče telo,
ki vztrepeta,
ko preko njega potuje moja roka,
ki vznemirjeno drhti,
ko ga zasipam z neštetimi poljubi,
ki se zvija...
rišem krče,
krike,
trepet mišic,
nori ritem
in vzdihe olajšanja,
prijetno utrujenost,
ko prispeva na konec željene poti…
…rišem….

severnjak

Komentiranje je zaprto!

severnjak
Napisal/a: severnjak

Pesmi

  • 24. 04. 2010 ob 19:14
  • Prebrano 859 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 264

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!