Večerja ljubezni

Svetla misel jutra si,
ki mlademu orliču,
drhte razpira krila.

Ura se proti poldnevu nagiba.
Zdaj njegov si glasni krik,
strasti in hrepeneja.

A pod večer...
Pod večer si mi najlepša-
ognjena in krvava,
večerja ljubezni.

Hovk

Komentiranje je zaprto!

Hovk
Napisal/a: Hovk

Pesmi

  • 21. 04. 2010 ob 14:29
  • Prebrano 985 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 312

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!