Plavajoče sanje

Bilo je lepo
cvetoče jutro
solzavo nebo
in prijetne besede

Si zbudil me
iz okostenelega življenja
si predramil me
iz mrtvega oklepa

Pokazal sonce
pokazal srce
pokazal toplino
modro jasnino

Odneslo me je
v svet prelep
odplavala sem
tja daleč na breg

Sem upati začela
je čebela vzletela
sem želeti hotela
a prehitro umrla

Axya

Komentiranje je zaprto!

Axya
Napisal/a: Axya

Pesmi

  • 17. 04. 2010 ob 19:10
  • Prebrano 746 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 150

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!