Ljubim

Ljubim smeh otroka,
ki razvedri moje misli.

Ljubim okroglo nogometno žogo,
ker mi prijetno vrti življenje.

Ljubim jagodni sok,
ki mi daje sladke trenutke.

Ljubim modro morje,
ki mi pove,
da nisem sama.

Ljubim življenje,
ker mi je dalo vse to.

Ljubim prijatelje,
ob katerih je bolečina neviden prah.

Res je...ljubim nekaj...
kar je in kar diha z mano
in kar bo obstajalo,
ko bo moje srce odhajalo drugam...

MARJETKA

Komentiranje je zaprto!

MARJETKA
Napisal/a: MARJETKA

Pesmi

  • 13. 04. 2010 ob 13:46
  • Prebrano 817 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 115

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!