Navdih

Iščem. Vendar ga ne najdem.
Trudim se na vse pretege.
V tem kotu ga ne najdem.
In v drugem delu možganov še manj.
Je kje skrit
ali pa ga sploh ni?

Vendar sem dobila občutek,
da ga nima smisla iskati.
Naj pride sam od sebe.
V naspotnem primeru ga zavrnem.



Navdih.

Navdih namreč.

Navdih za karkoli.

Wildberry

Komentiranje je zaprto!

Wildberry
Napisal/a: Wildberry

Pesmi

  • 03. 01. 2008 ob 21:46
  • Prebrano 840 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 658

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!