Prežvekovalci


Nič ti ni sveto,
nič in nihče ti ni blizu,
v barvi, v obliki ,v besedi,
v odtenku žalostnega krika
se dotakniva - potopiva
v brezna najinih blodnjavih duš,
nikogar ne marava,ti ne mene,
jaz ne tebe,preveč si mi podoben-
- edino, kar naju druži
sovraživa svet,ta čas in ta kraj ,
kjer sva ujeta obstala,
v slutnjah lastnega konca,
prežvečenih ,preživetih dneh


lin

Komentiranje je zaprto!

lin
Napisal/a: lin

Pesmi

  • 08. 03. 2010 ob 23:14
  • Prebrano 744 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 129

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!