Revolver song

Preberem ti pesem,
napisal sem jo tebi,
ti se mi smejiš,
norčuješ se iz mene,
res misliš, da veš,
kaj sem hotel povedati?

Naslikam ti sliko,
pokažem ti jo,
ti se obrneš stran,
zate pač nima pomena,
res misliš, da veš,
kaj sem hotel pokazati?

Izvlečem revolver,
namerim ti v glavo,
nič več se ne smejiš,
v paniki brezglavo bežiš,
hej, te res ne zanima,
kaj sem hotel doseči?

Bog bi te razumel.....

WOLF

Komentiranje je zaprto!

WOLF
Napisal/a: WOLF

Pesmi

  • 07. 03. 2010 ob 20:22
  • Prebrano 849 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 140

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!