Zopet moja krivda?

Daj mi košček mila.
Da se očistim umazanije,
ki se je nakopičila v meni.
Kakor pravite sami.


Narekujte mi besede.
Da se Vam opravičim,
saj sem vsega kriva jaz.
Kakor pravite sami.


In glejte stran.
Da ne vidite mojih solza,
ki mi močijo obraz zaradi Vas.
Kakor pravim sama.

Wildberry

Komentiranje je zaprto!

Wildberry
Napisal/a: Wildberry

Pesmi

  • 30. 12. 2007 ob 10:46
  • Prebrano 899 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 679

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!