Obrazi-maske

Mnogi izkoriščajo
slabost prvega vtisa,
nadenejo si masko
in korakajo čez svet.

Pravijo lahko,
ne da lažejo:
nisem narobe napisal,
narobne si odčital.

Če ne lažete nalašč,
potem ne lažete,
če ste slepi,
ne berite in ne sodite

1900štiriin90

Komentiranje je zaprto!

1900štiriin90
Napisal/a: 1900štiriin90

Pesmi

  • 19. 02. 2010 ob 22:26
  • Prebrano 833 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 214

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!