Ne dam se

Ogledalo mi pove,
da starost me že baše,
čeprav to meni res prav nič ne paše.

So gube že prisotne,
na glavi pramen las
krasi že sem in tja kak siv okras.

Pa kaj potem,
se staro ne počutim,
v srcu jaz ogromno še igrivost čutim.

So gube, gube smeha,
je siv okras naraven las,
zato za barvanje resnično imam še čas.

Dokler gibljivo je telo
in hodim jaz še kar lahko,
močno prepričana sem, da bo šlo.

Dokler bom razigrana
in še kakšno bom zapela,
se sem in tja še zavrtela, bom še živela.

Naj starost kar počaka,
ne ustavim še koraka,
v življenju pa še marsikaj me čaka.

Antonija

Komentiranje je zaprto!

Antonija
Napisal/a: Antonija

Pesmi

  • 10. 02. 2010 ob 16:10
  • Prebrano 884 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 305

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!