Tihi pristan

Tihi pristan je moje zavetje,
je pristan za vse ladje sveta.
Zelo je tih, a vseeno ga slišim.

V njem poslušam zvoke prispelega tovora,
ki ga ladje prinašajo z velikega morja.

Zakaj je tako?
Ker tovor so občutki,
ladje so ljudje,
tihi pristan pa je moje srce.

Mark

Komentiranje je zaprto!

Mark
Napisal/a: Mark

Pesmi

  • 06. 02. 2010 ob 15:21
  • Prebrano 1087 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 305

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!