Prijava
Registracija
Naslovnica
+
Aktualno
Izbrane
Komentarji
Uporabniki
Uredništvo
E-knjige
Iskanje
Pesmi
Aforizmi
Forum
+
Delavnice
Prevajalski kotiček
Jezikovne dileme
Pesniško razpredaj
Razpisi in natečaji
Seznam forumov
Komentarji
Članki
Koledar
Objavi
+
Pesem
Aforizem
Dogodek
Pomoč
+
Pravila
Odziv
Podpri pesem.si
Kam?
Komentarji (0)
Kam?
Kam? Čez hribe in višave?
Ali čez ravnine in nižave?
Tja, kjer sonce vstaja
in rano jutro nam nagaja.
Ko pa noč nad nas prispe,
vsi se v posteljo poskre.
Jutrišnji dan bo zelo ubran,
bo vesel in nasmejan.
Mark
<< Prejšnja
Naslednja >>
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a:
Mark
Pesmi
03. 02. 2010 ob 19:48
Prebrano 876 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
Število doseženih točk: 160
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!