Odhajanja II

šele zdaj si dokončno odšel
in prav si imel,
vseeno je, kaj bo potem,
zdaj razumem, da počasi in z leti,
pa malo s tableti, meglena koprena
prekrije bolečine, spomine,
veš, vsak dan me je manj,
vsak dan je manj sanj,
bolečine hitijo kopneti,
morda jih ni manj,
samo telo je otopelo
in duša več nima želja,
poti po katerih grem,
nimajo cilja,
bleda sled spomina
ne nekaj kar pomeni ljubiti,
toplo objeti in sladko hrepeneti...

lin

Komentiranje je zaprto!

lin
Napisal/a: lin

Pesmi

  • 28. 01. 2010 ob 11:31
  • Prebrano 719 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 148

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!