
Bel labod po vodi
plava,
žalostno danes teče Sava.
Zakaj na svetu je toliko krivice?
Zakaj nihče ne pozna pravice?
Že vsak prijatelj v obraz nam laže,
vsak sosed pa s prstom nate kaže..
Vsak dan nova vojna se vname,
prepir počasi vse ljudi zajame.
Brez dela vse več je ljudi,
nekatere to prav nič ne boli.
Ne razumejo kakšna krivica se otrokom godi, ker brez staršev na
svet so prišli.
V skritih kotičkih pa le nekaj je ljudi,
ki občasno jih malo zaskrbi.
Hvala Bogu za njihovo življenje,
naj poplačano bo njihovo trpljenje!!
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Jerneja
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!