Narobe svet

Bel labod po vodi plava,
žalostno danes teče Sava.
Zakaj na svetu je toliko krivice?
Zakaj nihče ne pozna pravice?
Že vsak prijatelj v obraz nam laže,
vsak sosed pa s prstom nate kaže..
Vsak dan nova vojna se vname,
prepir počasi vse ljudi zajame.
Brez dela vse več je ljudi,
nekatere to prav nič ne boli.
Ne razumejo kakšna krivica se otrokom godi, ker brez staršev na svet so prišli.
V skritih kotičkih pa le nekaj je ljudi,
ki občasno jih malo zaskrbi.
Hvala Bogu za njihovo življenje,
naj poplačano bo njihovo trpljenje!!

Jerneja

Komentiranje je zaprto!

Jerneja
Napisal/a: Jerneja

Pesmi

  • 23. 12. 2007 ob 15:35
  • Prebrano 926 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 455

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!