SONČEVO LETO (brahki)

Vstopili smo v Sončevo leto,
tigrovi čekani že cefrajo
zarodke spečih žarkov.

*

Bodimo kralji modrosti
v zvezdi dobrote,
ne pa objestni Herodi.

*

Ne ugašajmo zvezd
z nestrpnostjo neviht,
naj se utrnejo same.

*

V sencah teme
škripa dvom noči,
pomežiknimo soncu.

Ida Semenič- adisa

Komentiranje je zaprto!

Ida  Semenič- adisa
Napisal/a: Ida Semenič- adisa

Pesmi

  • 06. 01. 2010 ob 20:05
  • Prebrano 850 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 445

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!