Jaz

Možgane mi že zdavnaj je pojedel
in namesto njih
mi v lobanjo dal je bombo,
ki odšteva

10, 9,

Meso mi trga dan za dnem
počasi, zelo počasi
in uživa,
ko vidi od trpljenja utrujene oči!

8,7,6,

In zdaj srce mi je prebodel.
"Da ne bi več čutila!" pravi
"Ti ne čutiš, ti ne gledaš, ti trpiš!"

5,4,

In tisto, kar ostalo je od telesa
mi ovil je z bodečo žico
in zategnil jo močno,
izžel iz mene je krvi
in dal jo je psu!
"Samo psi jedo smeti!"

3,2,1

...(bum)











resničarka

Komentiranje je zaprto!

resničarka
Napisal/a: resničarka

Pesmi

  • 04. 01. 2010 ob 17:32
  • Prebrano 800 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 245

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!