Dimnik.

V kakšen kotiček
lahko skrijem
svoje rezbine,
da bi neopažena
zaspala v naročju svojine,
v objemu toplote kamina.
Človek z aktovko
sprehaja svojega psa.
Spet milina rezila.
Obujem se v podkev
za srečo pred zimo.

https://www.pesem.si/serigala

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka


Napisal/a: https://www.pesem.si/serigala

Pesmi

  • 27. 12. 2009 ob 18:14
  • Prebrano 1540 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 625

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!